WADF World Dance Championship 2019

17.-23. 11. 2019

CENTRUM BABYLON Liberec

 

Vážení trenéři, vážení tanečníci,

s odstupem krátkého času bychom rádi poděkovali všem účastníkům
WADF World Dance Championship 2019 za skvělou atmosféru při akci.

Je nám velkou ctí tlumočit slova prezidenta WADF pana Nilse Hacken Carlzona, který veřejně poděkoval organizátorům, porotcům, ale především tanečníkům za jejich skvělou práci.
Nám jako organizátorům přísluší přinést toto poděkování na všechny ty, kteří se o Vás v průběhu soutěže starali, ať už to byl check-in, asistentky, ceremoniáři, sčitatelé či pořadatelé. Tímto jim srdečně děkujeme za skvělou práci.

Všem porotcům náleží velký obdiv za profesionální přístup, kdy mnozí hodnotili celých 7 dnů takřka nepřetržitě, kdy možnost odpočinku byla pouze v době vyhlášení výsledků!Trenérům patří obrovské díky a kompliment za skvělé choreografie, které do Liberce přivezli. Za profesionální přístup při dodržování harmonogramu, nástupu i celkový dozor nad svými svěřenci. Velmi si této práce vážíme. Rodičům děkujme za skvělé fandící publikum, protože v Liberci „všichni fandí všem“ a to se opět potvrdilo.

V neposlední řadě chceme poděkovat tanečníkům za jejich skvělé výkony, přátelskou atmosféru v kuloárech i šatnách, za fair play přístup, za dochvilnost při nástupech na taneční plochu i profesionalitu při předávání výsledků a uznání výkonů soupeře.Věříme, že myšlenka WADF je opravdu ojedinělá a patří právem do 21. století. Tanec bez omezení a s rovnými podmínkami pro všechny. 

Letošní již 11. ročník LATINOFESTIVALU V BABYLONU, šest let pod křídly WADF jasně ukázal, že zde, na jednom parketě, mohou stanout v různých disciplínách tanečníci všech výkonností, věků a četností.

Zúčastnilo se 19 zemí světa, při jednom vyhlašovacím bloku zaznělo až deset různých státních hymen, nejen dvě až tři, jak to bývá na jiných soutěžích. :) Porota přidělila přes 548 soutěžních disciplín a celkem tak rozdala 50 426 známek a křížů.

Organizátor zakoupil a rozdal přes 5000 medailí, a rozdal 12 plyšových medvědů, opic a lvů. :) Je to úspěch skvělé taneční rodiny, Vás, prostě nás všech.

Již nyní se těšíme na další setkání při soutěžích WADF, ať je to na evropském šampionátu či světových pohárech. Již nyní se těšíme na 12. ročník World dance Championship Babylon 2020. Bylo nám s Vámi moc krásně.


Organizátor Mgr. Ilona Šulcová

Marian Šulc předseda poroty

a ILMA tým


TANEC PRO SVOBODU - SVOBODU PRO TANEC!!!

Fotky z celé soutěže 

Organizátorem soutěže je Latinofestival s.r.o.. Spoluorganizátorem je Taneční a pohybová škola ILMA Mgr.Ilony Šulcové, ILMA AGENCY s.r.o. a ILMA z.s.

Akce se koná za finanční podpory Libereckého kraje.